Založiť webovú stránku alebo eShop
aktualizované: 17.11.2017 08:58:16 

Vladislav LIPOVSKÝ - môj život s behom

archív štartov 1983 - 2010
      1983            
  Dátum Miesto pretek trať výkon por.  por.kat  poč.mar.  celkom
1. 20.10.1983 Košice Beh vsl.novín 1500m 04:52,7 6      
2. 14.11.1983 Levoča M-kraja st.žiaci 1000m vzdal   -      
3. 27.11.1983 Strážske Beh Víťazstva 1000m 3:06:02 2            3
      1984            
1. 18.2.1984 Moldava Beh oslobodenia 2400m 07:02,0 3      
2. 25.2.1984 Blažice Beh Vítazstva 2000m 06:33,0 3      
3. 3.3.1984 Košice M-kraja st.žiaci kros 2000m 07:04,0 3      
4. 10.3.1984 Rim-Sobota M-SSR st.žiaci kros 4000m 18:45,0 5      
5. 17.3.1984 Břeclav M-ČSSR st.žiaci kros 4000m 13:45,0 13      
6. 24.3.1984 Košice M-Košíc st.žiaci kros 2000m 06:30,0 2      
7. 18.4.1984 Košice kontrolné preteky 1000m 03:00,0 1      
8. 27.4.1984 Prešov Večerný beh 2000m 06:26,0 5      
9. 5.5.1984 Košice M-kraja dosp. Dráha 1500m 04:53,9 11      
10. 12.5.1984 Košice M-Košíc stredošk.hry 3000m 09:54,7 4      
11. 15.5.1984 Košice M-kraja stredošk.hry 3000m 09:43,4 3      
12. 19.5.1984 Košice M-kraja družstvá st.ž. 1500m 04:32,2 3      
13. 26.5.1984 Bardejov M-kraja st.žiaci dráha 1500m 04:36,7 5      
14. 5.6.1984 Pov.Bystrica M-ČSSR stredošk.hry 3000m 09:43,4 5      
15. 16.6.1984 Košice M-kraja družstvá dosp. 800m 02:16,0 17      
16. 1.7.1984 Nitra M-SSR st.žiaci  dráha 3000m 09:43,4 5      
17. 31.8.1984 Družstevná Beh o štít dediny 1500m 04:25,0 2      
18. 7.9.1984 Pov.Bystrica M-SSR družstvá ml.dor. 3000m 09:39,0 2      
19. 15.9.1984 Praha Beh Rudého práva ml.dor 3000m 09:52,0 28      
20. 23.9.1984 B.Bystrica Memoriál Drobču 1500m 04:23,0 3      
21. 30.9.1984 Brno M-ČSSR družstvá st.ž. 3000m 09:23,0 3      
22. 25.11.1984 Strážske Beh Víťazstva 2400m 07:52,0 1            25
      1985            
1. 3.2.1985 Košice M-SSR hala 16-roční 3000m 09:15,2 2      
2. 16.2.1985 Jablonec M-ČSSR hala 16-roční 3000m 09:15,6 3      
3. 24.2.1985 Blažice Beh Víťazstva 2000m 06:34,0 1      
4. 2.3.1985 Čachtice M-SSR kros ml.dorast 4000m 15:49,0 1      
5. 9.3.1985 N.Zámky M-ČSSR kros ml.dorast 4500m zranený   -      
6. 9.5.1985 Košice M-kraja ml.dorast dráha 1500m 04:22,0 1      
7. 22.5.1985 Košice Beh ulicami mesta 3500m 12:34,0 1      
8. 25.5.1985 Košice M-kraja družstva muži 1500m 04:19,1 5      
9. 4.6.1985 Košice M-kraja dlhých behov 3000m 09:12,0 1      
10. 6.6.1985 Košice M-kraja stredošk.hry 800m 02:05,9 2      
11. 15.6.1985 Svit M-SSR dráha 16 roční 3000m 09:28,7 1      
12. 29.6.1985 Košice M-kraja družstva ml.dor 800m 02:04,0 2      
13. 6.7.1985 Ostrava M-ČSSR dráha 16 roční 3000m 08:55,1 1      
14. 4.8.1985 Klokočov Klokočovská päťka 5000m 17:11,0 2      
15. 30.8.1985 B.Bystrica M-SSR družstvá ml.dor. 3000m 09:17,5 1      
16. 11.9.1985 Košice Beh vsl.novín 2500m 07:32,0 1      
17. 21.9.1985 Praha Beh Rudého práva ml.dor 3000m 09:02,0 2      
18. 5.10.1985 B.Bystrica M-ČSSR družstvá ml.dor 3000m 09:08,7 3      
19. 23.11.1985 Michalovce Beh oslobodenia 2400m 07:30,0 1      
20. 24.11.1985 Strážske Beh Víťazstva 2400m 06:55,0 1           45
      1986            
1. 11.1.1986 Košice M-kraja hala dospelí 1500m 04:14,2 4      
2. 18.1.1986 Košice M-kraja hala st.dorast 3000m 08:56,0 1      
3. 2.2.1986 Bratislava M-SSR hala st.dorast 3000m 08:56,6 2      
4. 15.2.1986 Jablonec M-ČSSR hala st.dorast 3000m 08:59,9 4      
5. 22.2.1986 V.Šariš M-kraja kros st.dorast 5000m 21:30,0 1      
6. 23.2.1986 Blažice Beh Víťazstva 3000m 09:34,0 1      
7. 1.3.1986 Šaľa M-SSR kros st.dorast 8000m 30:30,0 1      
8. 8.3.1986 Pardubice M-ČSSR kros st.dorast 8000m 26:39,0 2      
9. 26.4.1986 Košice M-kraja družstvá st.dor 800m 02:03,0 2      
10. 1.5.1986 Košice míting Družba dráha dor 1000m 02:39,6 1      
11. 9.5.1986 Rezsow míting Družba dráha muži 3000m 08:50,4 12      
12. 16.5.1986 Nitra M-SSR stredošk.hry 3000m 09:14,8 1      
13. 17.5.1986 Košice M-kraja dráha dorast 1500m 04:19,0 2      
14. 31.5.1986 Košice M-kraja družstvá muži 1500m 04:02,8 1      
15. 13.6.1986 Bratislava P-T-S 3000m 09:12,0 3      
16. 21.6.1986 Ostrava M-ČSSR juniorov 5000m 15:16,7 5      
17. 1.7.1986 Praha ČSSR-MĽR-NDR dorast 5000m 15:12,4 4      
18. 5.7.1986 Košice M-SSR draha st.dorast 1500m 04:13,8 5      
19. 26.7.1986 B.Bystrica M-ČSSR draha st.dorast 5000m 15:09,4 3      
20. 1.8.1986 Neubranden. Družba soc.krajín 5000m 15:27,7 12      
21. 10.8.1986 Klokočov Klokočovská päťka 5000m 16:33,0 1      
22. 25.8.1986 Stuttgart ME - dorast 1000m 02:37,7 14      
23. 5.9.1986 B.Bystrica Kriterium SNP 1000m 02:36,6 2      
24. 6.9.1986 Strážske olympiáda chemkárov 2800m 08:40,0 1      
25. 10.9.1986 Košice Beh vsl.novín 3000m 08:58,0 2      
26. 13.9.1986 Košice M-SSR družstvá dorast 5000m 16:21,0 2      
27. 13.9.1986 Košice M-SSR družstvá dorast 4x400m 00:58,4 5      
28. 21.9.1986 Praha Beh Rudého práva st.dor 4500m 13:50,0 3      
29. 27.9.1986 Košice M-ČSSR družstvá dorast 5000m 15:43,4 2            74
      1987            
1. 17.1.1987 Košice M-kraja hala dospelí 3000m 08:31,2 1      
2. 24.1.1987 B.Bystrica M-SSR hala dospelí 3000m 08:47,7 4      
3. 31.1.1987 B.Bystrica M-SSR hala dorast 1500m 04:06,8 1      
4. 14.2.1987 Praha M-ČSSR hala dorast 3000m 08:39,7 1      
5. 15.2.1987 Praha M-ČSSR hala dorast 1500m 04:00,5 2      
6. 7.3.1987 N.Zámky Čs.pohár kros 6000m 20:13,0 3      
7. 1.5.1987 Košice míting Družba dráha 3000m 08:40,5 2      
8. 10.5.1987 Košice M-kraja družstva dorast 400m 00:54,6 2      
9. 10.5.1987 Košice M-kraja družstva dorast 800m 02:05,0 2      
10. 16.5.1987 Košice M-kraja družstva dorast 800m 02:00,3 2      
11. 23.5.1987 Bratislava SNL muži 1.kolo 1500m 04:05,7 2      
12. 30.5.1987 Košice M-kraja draha dorast 800m 02:01,0 3      
13. 6.6.1987 Bratislava SNL muži 2.kolo 5000m 15:19,6 10      
14. 12.6.1987 Bratislava P-T-S 3000m 08:45,0 3      
15. 20.6.1987 Košice M-SSR draha dorast 1500m 04:03,4 3      
16. 21.6.1987 Košice M-SSR draha dorast 5000m 15:41,8 1      
17. 27.6.1987 Bardejov M-kraja družstva dorast 800m 02:00,1 2      
18. 5.7.1987 Bratislava M-SSR draha dospelí 5000m 15:05,3 5      
19. 11.7.1987 Praha M-ČSSR dráha dorast 5000m 15:09,9 1      
20. 12.7.1987 Praha M-ČSSR dráha dorast 1500m 04:00,4 5      
21. 19.7.1987 Třinec M-ČSSR dráha juniori 3000m 08:33,8 1      
22. 22.8.1987 B.Bystrica SNL muži 3.kolo 3km pr. 09:40,8 5      
23. 5.9.1987 B.Bystrica M-SSR družstva dorast 1500m 04:09,0 5      
24. 9.9.1987 Košice Beh vsl.novín 5000m 16:20,0 1      
25. 12.9.1987 Praha kvalifikácia dr.muži 1.liga 5000m 15:21,0 5      
26. 20.9.1987 Praha Beh Rudého práva 4500m 13:56,0 10      
27. 21.9.1987 Praha míting ku dńu tisku 3000m 08:41,7 3      
28. 3.10.1987 Plzeń M-ČSSR družstvá dorast 2km pr. 06:06,4 1           102
      1988            
1. 23.1.1988 Košice M-kraja hala dospelí 3000m 08:51,2 2      
2. 6.2.1988 Bratislava M-SSR hala dospelí 3000m 08:29,7 3      
3. 6.3.1988 Vranov n/T Vranovská pätnástka 15km 51:30,0 5      
4. 19.3.1988 Dubnica /V M-SSR kros dospelí 8000m   5      
5. 2.4.1988 Plzeň M-ČSSR kros juniori 6000m 19:20,0 8      
6. 15.5.1988 Košice M-kraja dráha dospelí 1500m 04:02,0 4      
7. 29.5.1988 B.Bystrica M-SSR draha dospelí 3km pr. 09:18,2 5      
8. 3.6.1988 Praha 1.kolo Čs.ligy dospelí 3km pr. 09:24,4 11      
9. 7.6.1988 Ostrava Zlatá tretra 2km pr. 05:56,3 3      
10. 26.6.1988 Praha 2.kolo Čs.ligy dospelí 3km pr. vzdal        
11. 4.7.1988 B.Bystrica M-ČSSR dráha juniori 2km pr. 05:49,5 1      
12. 8.7.1988 Lipsko ČSSR-MĽR-NDR-FIN-AUS 3km pr. 09:09,5 4      
13. 19.9.1988 Praha Beh Rudého práva 4500m zranený        
14. 20.11.1988 Strážske Beh Víťazstva 6,6km 20:35,0 1      
15. 26.12.1988 Lučenec 3tefanský beh 21,1km 1:12:19 11      117
      1989            
1. 4.3.1989 Nováky M-kraja kros dospelí 8km 27:36,0 4      
2. 12.3.1989 Očová Beh oslobodenia 6km 18:58,0 1      
3. 18.3.1989 Žilina M-kraja kros dospelí 4km 13:21,0 7      
4. 1.4.1989 Dubnica n/V M-SSR kros dospelí 4km 12:49,0 11      
5. 22.4.1989 Necpaly Beh oslobodenia 10km 32:07,0 5      
6. 1.5.1989 Košice Míting Družba dráha 1500m 03:55,7 1      
7. 13.5.1989 B.Bystrica M-kraja dráha dospelí 1500m 03:56,2 2      
8. 27.5.1989 Praha 1.kolo Čs.ligy dospelí 1500m 03:53,3 10      
9. 3.6.1989 Bratislava M-SSR dráha dospelí 1500m 04:05,0 2roz      
10. 4.6.1989 Bratislava M-SSR dráha dospelí 1500m 03:55,5 5fin      
11. 24.6.1989 B.Bystrica kontrolné preteky 3000m 2km 5:42        
12. 25.6.1989 B.Bystrica kontrolné preteky 1500m 03:56,5 1      
13. 8.7.1989 Vnorovy Beh vďaky 10km 31:45,0 2      
14. 22.7.1989 B.Bystrica M-ČSSR dráha dospelí 1500m 03:49,4 6roz      
15. 23.7.1989 B.Bystrica M-ČSSR dráha dospelí 1500m 03:51,5 6fin      
16. 29.7.1989 Vítkovice Zlatá tretra 1500m 03:51,5 5      
17. 30.7.1989 Opava míting - dráha 1500m 03:59,9 3      
18. 26.8.1989 Praha 2.kolo Čs.ligy dospelí 1500m 03:57,9 12      
19. 2.9.1989 B.Bystrica Kriterium SNP 1500m 03:55,6 5      
20. 4.9.1989 Budapešť Aluker kupa míting 3km pr. 09:12,6 6      
21. 9.9.1989 Vítkovice 3.kolo Čs.ligy dospelí 1500m vzdal        
22. 16.9.1989 Varšava ČSSR-PĽR-MĽR 22.roční 3000m 08:35,4 6      
23. 17.9.1989 Varšava ČSSR-PĽR-MĽR 22.roční 1500m 03:57,2 7      
24. 28.9.1989 B.Bystrica hodinovka na dráhe 18,0km 1:00:00 2      141
      1990            
1. 18.11.1990 Strážske Beh Víťazstva 6,6km 0:22:13 2      142
      1991            
1. 14.4.1991 Vranov n/T Zemplínsky maratón 42,2km 3:07:55 22   1  143
      1992            
1. 8.3.1992 Čečehov Čečehovský polmaratón 21,1km 1:19:09 27      
2. 31.12.1992 Horovce Horovská desiatka 10km 33:46,0 4      145
      1993            
1. 31.12.1993 Horovce Horovská desiatka 10km 34:43,0 12      146
      1996            
1. 23.6.1996 Malcov Malcovská pätnástka 15km 52:05,0 33      
2. 5.7.1996 Michalovce Podvihorlatský maratón 42,2km 2:54:20 8   2  
3. 14.7.1996 Š.Michaľany Imunská pätnástka 15km 50:22,0 4      
4. 21.7.1996 Banské Bančanská desiatka 10 km 34:20,0 5      
5. 27.7.1996 N.Lesná Memoriál J.Stilla 10 km 43:29,0 46      
6. 4.8.1996 Klokočov Klokočovská päťka 5km 16:38,0 1      
7. 11.8.1996 Sl.Kajňa Sokolský polmaratón 21,1km 1:15:26 2      
8. 17.8.1996 Trebišov memoriál R.Zelenaya 6km 18:29,0 1      
9. 17.8.1996 Kežmarok Kežmarský polmaratón 21,1km 1:14:49 6      
10. 25.8.1996 Východná Podtatranská pätnástka 15km 52:31,0 4      
11. 1.9.1996 Svidník Dukelský beh mieru 20km 1:05:34 2      
12. 8.9.1996 S.Podhradie 20km okolo Sp.hradu 22,8km 1:19:28 3      
13. 15.9.1996 Michalovce hodinovka na dráhe 17,7km 1:00:00 4      
14. 21.9.1996 Košice Železiarská desiatka 10km 33:44,0 8      
15. 29.9.1996 Krosno Krosnianská starowka 10km 31:28,0 16      
16. 6.10.1996 Košice MMM-polmaratón 21,1km 1:12:02 7      
17. 12.10.1996 Š.Pleso memoriál R.Zelenaya 7km 24:33,0 3      
18. 13.10.1996 Ruskov Beh o Olšavský pohár 16,3km 56:26,0 2      
19. 19.10.1996 Svit memoriál P.Antala 14,1km 50:20,0 9      
20. 17.11.1996 Strážske Beh oslobodenia 6,6km 21:00,0 8      
21. 24.11.1996 Vrbnica Vrbnická päťka 5km 16:05,0 1      
22. 26.11.1996 Michalovce Beh oslobodenia 11km 0:34:59 5      
23. 5.12.1996 Bardejov Mikulášsky beh 8km 24:52,0 15      
24. 31.12.1996 Horovce Horovská desiatka 10km 31:11,0 2      170
      1997            
1. 2.3.1997 K.Poruba Porubská dvanástka 12,3km 45:06,0 10      
2. 23.3.1997 Sačurov Sačurovská pätnástka 15km 49:57,0 6      
3. 6.4.1997 Devín Devín-Bratislava 11.6km 0:36:40 7      
4. 20.4.1997 S.Polianka Beh Poliankou 10km 31:54,0 3      
5. 26.4.1997 Bratislava Bratislava-Hainburg 21,1km 1:09:43 8      
6. 30.4.1997 Komárno Komárno-Komárom 10km 29:58,0 9      
7. 9.5.1997 Prešov večerný beh 7km 22:51,0 6      
8. 18.5.1997 Sl.Kajńa Kajňanská desiatka 10km 33:05,0 2      
9. 25.5.1997 Stropkov Stropkovská dvatsiatka 20km 1:05:27 2      
10. 1.6.1997 Tovarné Beh vďaky 12,5km 37:59,0 3      
11. 21.6.1997 Gerlachov Gerlachov-Sliezsky dom 8,4km 44:49,0 8      
12. 22.6.1997 Košice M-SR dráha dospelí 10km 31:27,5 3      
13. 29.6.1997 Bardejov Kúpelná trinástka 13km vzdal        
14. 5.7.1997 Michalovce Podvihorlatský polmaratón 21,1km 1:10:19 1      
15. 6.7.1997 Horovce memoriál R.Zelenaya 6km 18:22,0 1      
16. 13.7.1997 Š.Michaľany Imunská pätnástka 15km 44:27,0 2      
17. 20.7.1997 Banské Bančanská desiatka 10km 31:42,0 1      
18. 3.8.1997 Klokočov Klokočovská päťka 5km 15:59,0 1      
19. 23.8.1997 Šaľa M-SR polmaratón 21,1km vzdal        
20. 1.9.1997 Michalovce hodinovka na dráhe 16,2km 1:00:00 7      
21. 7.9.1997 Sp.Podhradie 20 km okolo sp.hradu 22,8km 1:18:12 2      
22. 20.9.1997 Poráč memoriál R.Zelenaya 6km 19:35,0 1      
23. 20.9.1997 Košice Železiarská desiatka 10km 31:40,0 4      
24. 4.10.1997 Košice MMM-polmaratón 21,1km 1:07:37 1      
25. 12.10.1997 Š.Pleso memoriál R.Zelenaya 7km 23:28,0 1      
26. 16.11.1997 Strážske Beh oslobodenia 6,6km 19:25,3 2      
27. 23.11.1997 Vrbnica Vrbnická päťka 5km 15:08,3 2      
28. 26.11.1997 Michalovce Beh oslobodenia 11km 36:13,0 2      
29. 6.12.1997 Bardejov Mikulášsky beh 8km 22:56,0 8      
30. 26.12.1997 Lučenec Štefanský beh 21,1km 1:07:55 3      
31. 28.12.1997 Horovce Horovská desiatka 10km 30:29,0 1      
32. 31.12.1997 Prešov Silvestrovský beh 13km 43:38,0 1      202
      1998            
1. 1.3.1998 K.Poruba Porubská dvanástka 12,3km 39:18,0 2      
2. 8.3.1998 Čečehov Čečehovský polmaratón 21,1km 1:09:06 6      
3. 14.3.1998 Dubnica n/V M-SR kros 12 km 41:34,4 2      
4. 15.3.1998 Sačurov Sačurovská pätnástka 15km 48:48,8 1      
5. 22.3.1998 Malcov Malcovská pätnástka 15km 45:28,0 12      
6. 5.4.1998 Bratislava Devín-Bratislava 11,8km 34:34,0 1      
7. 25.4.1998 Bratislava Bratislava-Hainburg 21,1km 1:11:42 8      
8. 30.4.1998 Rudník Májový beh mieru 10km 31:53,0 1      
9. 10.5.1998 Kežmarok Kežmarská desiatka 10,5km 34:27,2 1      
10. 17.5.1998 S.Kajňa Kajňanská desiatka 10km 32:01,0 1      
11. 23.5.1998 Martin Beh k srdcu SNP 25km 1:23:15 8      
12. 30.5.1998 D.Strehová Dolnostrehovský 1/2m 21,1km 1:12:08 6      
13. 31.5.1998 Tovarné Beh vďaky 12km 37:48,9 1      
14. 7.6.1998 V.Šebastová Šebešská sedemnástka 17,4km 55:39,6 1      
15. 14.6.1998 Valaliky Valalická dvatsiatka 20km 1:03:44 2      
16. 21.6.1998 B.Kúpele Kúpelná trinástka 13,4km 42:57,1 21      
17. 27.6.1998 Košice Dopravárska desiatka 10km 31:32,0 3      
18. 5.7.1998 Michalovce Podvihorlatský maratón 42,2km 2:24:04 1   3  
19. 11.7.1998 Nitra M-SR dráha   10km 31:21,1 1      
20. 12.7.1998 Nitra M-SR dráha 5km 14:56,6 2      
21. 2.8.1998 Kavečany Kavečianský polmaratón 21,1km 1:12:39 3      
22. 30.8.1998 S.Kajňa Kajňanský polmaratón 21,1km 1:13:10 1      
23. 4.10.1998 Košice MMM , M-SR maratón 42,2km 2:21:32 10   4  
24. 17.10.1998 Svit memoriál P.Antala 14,4km 45:48,2 5      
25. 25.10.1998 Echternach SPA EURO marathon 42,2km 2:24:42 9   5  
26. 8.11.1998 Bratislava Kros Bratislava 8km 26:05,6 8      
27. 15.11.1998 Vrbnica Vrbnická päťka 5km 15:37,0 1      
28. 22.11.1998 Strážske Beh oslobodenia 6,6km 19:42,0 1      
29. 26.11.1998 Michalovce Beh oslobodenia 11km vzdal        
30. 29.11.1998 Modling Modlinger lauf 7km 21:06,1 19      
31. 5.12.1998 Bardejov Mikulášsky beh 8km 26:34,3 15      
32. 19.12.1998 Skalica Skalica-Hodonín 13,7km 42:48,0 17      
33. 31.12.1998 Horovce Horovská desiatka 8,8km 27:47,0 1      235
      1999            
1. 27.2.1999 Bratislava M-SR hala 3km pr. 08:28,2 2      
2. 28.2.1999 Blažice Beh Olšavskou dolinou 16km 49:42,0 1      
3. 6.3.1999 Dubovany M-SR kros 12km 40:40,0 1      
4. 7.3.1999 Čečehov Čečehovský polmaratón 21,1km 1:08:19 1      
5. 11.4.1999 Bratislava Devín-Bratislava 12,3km 37:03,0 8      
6. 25.4.1999 Hamburg SHELL marathon hamburg 42,2km 2:19:48 21   6  
7. 30.4.1999 Rudník Májový beh mieru 10km 31:11,8 1      
8. 8.5.1999 brno timex polmaratón 21,1km 1:07:11 11      
9. 9.5.1999 S.Kajňa Kajňanská desiatka 10km 31:49,0 1      
10. 16.5.1999 Hronec Sokolov Hronec 21,1km 1:10:31 1      
11. 22.5.1999 Martin Beh k srdcu SNP 25km 1:22:19 1      
12. 5.6.1999 Čadca kysucký maratón 42,2km vzdal 1        
13. 26.6.1999 Košice GP Panasonic dráha 5km vzdal 2        
14. 17.7.1999 B.Bystrica M-SR dráha 10km 30:49,5 2      
15. 18.7.1999 B.Bystrica M-SR dráha 5km 15:11,4 2      
16. 24.7.1999 Medzev hámornícky polmaratón 21,1km 1:09:44 1      
17. 25.7.1999 Sobrance Kúpeľný beh 4,2km 13:35,0 1      
18. 1.8.1999 Kavečany Kavečianský polmaratón 21,1km 1:12:02 2      
19. 21.8.1999 Brezno M-SR polmaratón 21,1km 1:10:55 3      
20. 18.9.1999 Podbrezová cestný beh 13km 40:56,0 1      
21. 3.10.1999 Košice MMM 42,2km vzdal 3        
22. 16.10.1999 Svit memoriál P.Antala 14,4km 45:27,4 2      
23. 17.10.1999 V.Kapušany beh Kap. Pláňavou 11,6km 36:45,0 1      
24. 24.10.1999 Echternach SPA EURO marathon 42,2km 2:21:36 3   7  
25. 31.10.199 Malcov Malcovská pätnástka 15km 49:07,0 18      
26. 20.11.1999 B.Bystrica kvalifikácia ME kros 10,3km 0:34:27 2      
27. 23.11.1999 Sobrance cestný beh 5km 15:20,0 1      
28. 26.11.1999 Michalovce Beh oslobodenia 11km 38:27,0 4      
29. 11.12.1999 Bardejov Mikulášsky beh 8km 24:27,0 14      
30. 18.12.1999 Skalica Skalica-Hodonín 13,7km 45:50,0 28      
31. 31.12.1999 Horovce Horovská desiatka 10km 32:11,0 3      266
      2000            
1. 30.1.2000 S.Sebastian PEM kros 10km 0:31:50 48      
2. 5.2.2000 Bratislava M-SR hala 3km  08:27,4 4      
3. 12.2.2000 Praha M-ČR hala 3km 08:31,9 9      
4. 12.3.2000 Čečehov Čečehovský polmaratón 21,1km 1:08:32 2      
5. 25.3.2000 Praha Kodak polmaratón 21,1km 1:07:33 16      
6. 16.4.2000 Bratislava Devín-Bratislava 12,4km 37:10,0 3      
7. 29.4.2000 Bratislava Dunajský maratón,M-SR 42,2km 02:28,4 5   8  
8. 30.4.2000 Rudník Májový beh mieru 10km 32:47,0 2      
9. 5.5.2000 Prešov večerný beh 7km 22:47,8 2      
10. 7.5.2000 S.Kajňa Kajňanská desiatka 10km 32:14,0 2      
11. 13.5.2000 Hronec Sokolov Hronec 21,1km 1:09:57 3      
12. 28.5.2000 Tovarné Beh vďaky 12,5km 42:06,0 2      
13. 3.6.2000 Hôrka horská desiatka 10km vzdal        
14. 11.6.2000 Valaliky Valalická dvatsiatka 20km 1:09:52 3      
15. 17.6.2000 Mart.Hole Kvalifikácia ME do vrchu 10km 36:10,0 2      
16. 18.6.2000 B.Kúpele kúpeľná trinástka 13,5km 44:33,6 13      
17. 24.6.2000 Košice Dopravárska desiatka 10km 31:52,0 3      
18. 2.7.2000 Medzigorie ME v behu do vrchu 12km 00:01,0 56      
19. 8.7.2000 Štrba Malý štrbský maratón 31,4km 1:45:23 2      
20. 15.7.2000 Rem.Hámre Hámorská dvatsiatka 20km 1:07:16 1      
21. 16.7.2000 Banské Bančanská desiatka 10km 33:15,0 2      
22. 29.7.2000 N.Lesná Memoriál J.Stilla 10km 38:18,0 13      
23. 26.8.2000 brezno M-SR polmaratón 21,1km 1:08:00 4      
24. 9.9.2000 Košice Železiarská desiatka 10km 31:56,6 1      
25. 10.9.2000 Sn.Rybníky Sninský kros 7km 22:09,0 1      
26. 16.9.2000 Zvolen Beh okolo Bučiny 10km 31:07,0 2      
27. 17.9.2000 Drahovce Drahovská desiatka 10km 30:36,0 1      
28. 1.10.2000 Košice MMM 42,2km 2:24:30 7   9  
29. 7.10.2000 B.Bystrica cestný beh 5,5km 17:06,1 1      
30. 8.10.2000 Kľačany Kľačanská desiatka 10km 31:04,8 2      
31. 14.10.2000 Svit memoriál P.Antala 14,4km 47:22,7 3      
32. 22.10.2000 Echternach SPA EURO marathon 42,2km 2:49:19 68   10  
33. 18.11.2000 Dubovany M-SR kros 12km 43:30,9 2      
34. 19.11.2000 Strážske Beh oslobodenia 6,6km 20:01,0 4      
35. 9.12.2000 Bardejov Mikulášsky beh 7,5km 26:11,0 21      301
      2001            
1. 4.2.2001 Vilamoura PEM kros 10km 34:08,0 66      
2. 25.2.2001 Blažice Beh Olšavskou dolinou 16km 50:11,0 3      
3. 4.3.2001 K.Poruba Porubská dvanástka 12km 40:27,0 1      
4. 8.4.2001 Bratislava Devín-Bratislava 12,4km 37:30,0 6      
5. 29.4.2001 Padova Padova marathon 42,2km 2:22:57 9   11  
6. 6.5.2001 S.Kajňa Kajňanská desiatka 10km 31:48,0 1      
7. 12.5.2001 Hronec Sokolov Hronec 21,1km 1:09:24 3      
8. 13.5.2001 N.Hrušov Hrušovská sedmička 7.6km 25:39,0 1      
9. 20.5.2001 Stropkov Stropkovská dvatsiatka 20km 1:04:04 1      
10. 26.5.2001 Martin Beh k srdcu SNP 21,1km 1:10:25 2      
11. 27.5.2001 Tovarné Beh vďaky 12,5km 40:47,1 1      
12. 9.6.2001 Čadca kysucký maratón 42,2km 2:32:52 3   12  
13. 17.6.2001 V.Šebastová Šebešská sedemnástka 17km 57:59,3 2      
14. 24.6.2001 Bardejov kúpeľná trinástka 13km 44:17,0 13      
15. 8.7.2001 Štrba Malý štrbský maratón 31,4km 1:46:54 2      
16. 15.7.2001 Š.Michaľany Imunská pätnástka 14,5km 48:53,1 1      
17. 21.7.2001 R.Hámre Hámorská dvatsiatka 20km 1:06:51 1      
18. 28.7.2001 N.Lesná Memoriál J.Stilla 10km 37:55,0 14      
19. 5.8.2001 Klokočov Klokočovská päťka 5km 16:01,4 1      
20. 26.8.2001 Mod.Kameň Cestný beh 8km 25:44,2 1      
21. 1.9.2001 Topolčany M-SR polmaratón 21,1km 1:06:42 2      
22. 20.9.2001 Bardejov cestný beh 9,2km 27:46,0 6      
23. 7.10.2001 Košice MMM , M-SR maratón 42,2km 2:18:33 4   13  
24. 13.10.2001 Svit memoriál P.Antala 14,4km 45:45,7 1      
25. 14.10.2001 V.Kapušany beh Kap. Pláňavou 12km 37:46,0 3      
26. 11.11.2001 Krosno cestný beh 7,8km 23:38,2 4      
27. 17.11.2001 Dudince M-SR kros 4,5km 15:25,0 1      
28. 8.12.2001 Bardejov Mikulášsky beh 7,5km 25:01,0 22      329
      2002            
1. 17.3.2002 Benkovce Benkovská pätnástka 16km 52:21,0 1      
2. 23.3.2002 Praha Kodak polmaratón 21,1km 1:10:51 22      
3. 7.4.2002 Bratislava Devín-Bratislava 12,3km 38:24,0 7      
4. 11.5.2002 Hronec Sokolov Hronec 21,1km 1:08:58 5      
5. 19.5.2002 Praha Pražský marathon 42,2km 2:23:48 18   14  
6. 25.5.2002 Martin Beh k srdcu SNP 21,1km 1:10:23 2      
7. 2.6.2002 B.Kúpele Kúpelná trinástka 13,7km 44:14,0 15      
8. 9.6.2002 Valaliky Valalická dvatsiatka 20km 1:07:06 2      
9. 22.6.2002 Košice Dopravárska desiatka 10km 33:24,0 4      
10. 13.7.2002 Dubnica n/V M-SR dráha 3km pr. 09:54,0 5      
11. 14.7.2002 Štrba Malý štrbský maratón 31,4km 1:48:16 6      
12. 20.7.2002 R.Hámre Hámorská dvatsiatka 20km 1:08:13 2      
13. 27.7.2002 N.Lesná Memoriál J.Stilla 10km 40:16,0 37      
14. 4.8.2002 Klokočov Klokočovská päťka 5km 15:58,0 1      
15. 18.8.2002 Šaca Beh údolím Idy 10km 33:16,0 1      
16. 24.8.2002 Brezno M-SR polmaratón 21,1km 1:12:07 7      
17. 6.10.2002 Košice MMM , M-SR maratón 42,2km 2:21:46 9   15  
18. 13.10.2002 V.Kapušany beh Kap. Pláňavou 12km 38:42,0 2      
19. 20.10.2002 Krosno cestný beh 10km 32:16,0 7      
20. 26.10.2002 N. mesto n/V M-SR kros 3,6km 10:36,0 2      
21. 27.10.2002 N.Žipov Žipovská desiatka 10km 31:31,0 1      
22. 7.12.2002 Bardejov Mikulášsky beh 7km 22:54,0 24      
23. 31.12.2002 Horovce Horovská desiatka 10km 36:22,0 4      
24. 31.12.2002 Bardejov Silvestrovský beh 7km 27:22,0 29      353
      2003            
1. 16.3.2003 Benkovce Benkovská pätnástka 16km 53:00,0 2      
2. 6.4.2003 Bratislava Devín-Bratislava 12,3km 36:54,0 2      
3. 12.4.2003 Brezno M-SR kros 9km 27:34,0 2      
4. 27.4.2003 Komárno Komárno-Komárom 10km 32:15,0 5      
5. 30.4.2003 Rudník Májový beh mieru 10km 32:41,0 2      
6. 1.5.2003 P.N.Ves cestný beh 18km 59:09,0 1      
7. 4.5.2003 S.Kajňa Kajňanská desiatka 10km 32:16,0 1      
8. 10.5.2003 Hronec M-SR polmaratón 21,1km 1:10:21 4      
9. 11.5.2003 N.Hrušov Hrušovská sedmička 7,6km 25:43,0 1      
10. 18.5.2003 V.Šariš cestný beh 7km 28:05,0 1      
11. 24.5.2003 Martin Beh k srdcu SNP 21,1km 1:09:28 2      
12. 25.5.2003 Tovarné Beh vďaky 12,5km 41:44,0 1      
13. 8.6.2003 Valaliky Valalická dvatsiatka 21,1km 1:14:23 2      
14. 15.6.2003 V.Šebastová Šebešská sedemnástka 17,4km 57:09,0 2      
15. 21.6.2003 Košice Košice-Seňa 21,1km 1:09:16 1      
16. 28.6.2003 Moldava n/B Moldavský polmaratón 21,1km 1:10:17 2      
17. 6.7.2003 Košice Dopravárska desiatka 10km 32:25:00 1      
18. 13.7.2003 Štrba Malý štrbský maratón 31,4km 1:44:35 6      
19. 19.7.2003 R.Hámre Hámorská dvatsiatka 20km 1:11:43 8      
20. 27.7.2003 B.Kúpele kúpeľná trinástka 13km 0:46:24 27      
21. 2.8.2003 Košice M-SR dráha 10km 32:09,0 3      
22.   3.8.2003 Klokočov Klokočovská päťka 5km 16:36,0 4      
23. 9.8.2003 Rajec Rajecký maratón, M-SR 42,2km 2:32:42 6   16  
24. 30.8.2003 Brezno cestný beh 21,1km 1:11:59 5      
25. 1.9.2003 Michalovce hodinovka na dráhe 17,5km 1:00:00 3      
26. 19.9.2003 B.Bystrica korida 7km 21:13,6 3      
27. 5.10.2003 Košice MMM 42,2km 2:23:14 9   17  
28. 25.10.2003 Košice cestný beh 5km 16:16,5 4      
29. 15.11.2003 Dudince kros EAA 7,5km 22:58,0 4      
30.   6.12.2003 Bardejov Mikulášsky beh 7,7km 25:32,6 21      
31.   20.12.2003 Skalica Skalica-Hodonín 12,2km 41:29,1 25      
32. 26.12.2003 Bardejov Štefanský beh 10km 33:24,1 6      
33. 31.12.2003 Bardejov Silvestrovský beh 7,2km 23:45,2 16      386
      2004            
1. 3.8.2004 Klokočov Klokočovská päťka 5 km 18:01,0 4      387
      2005            
1. 27.2.2005 Blažice Beh Olšavskou dolinou 16 km 54:30,5 5      
2. 2.4.2005 Nové Zámky M-SR kros 4,5 km 14:03,2 3      
3. 10.4.2005 Čečehov Čečehovský polmaratón 21,1km 1:17:37 4      
4. 17.4.2005 Leipzig Leipzig marathon 42,2km 2:23:54 10   18  
5. 30.4.2005 Rudník Májový beh mieru 10 km 32:14,3 1      
6. 8.5.2005 Nižný Hrušov Hrušovská sedmička 7,5 km 25:48,0 1      
7. 29.5.2005 Tovarné Beh vďaky 12,5km 43:51,0 1      
8. 12.6.2005 V.Šebastová Šebešská sedemnástka 17,4km 1:01:52 9      
9.   10.7.2005 Štrba Malý štrbský maratón 31,5km 1:48:14 1      
10.   16.7.2005 Rem.Hámre Hámorská dvatsiatka 20km 1:15:46 5      
11. 7.8.2005 Klokočov Klokočovská päťka 5 km 16:39,3 1      
12. 13.8.2005 Rajec Rajecký maratón 42,2km 2:32:49 2   19  
13. 21.8.2005 Slov.Kajňa Kajňanský polmaratón 21,1km 1:17:08 2      
14. 3.9.2005 N.M.N.V Považský maratón 42,2km 2:30:42 1   20  
15. 15.9.2005 S.Rybníky Sninský kros 7 km 24:54,0 3      
16. 2.10.2005 Košice MMM 42,2km 2:37:48 18   21  
17. 15.10.2005 Trnava Malokarpatský maratón 42,2km 2:33:31 1   22  
18. 23.10.2005 Nižný Žipov Žipovská desiatka 10 km 34:30,0 6      
19. 6.11.2005 Strážske Beh oslobodenia 6,6km 21:19,4 8      
20 12.11.2005 L.Mikuláš Liptovský maratón 42,2km vzdal 4   -      407
      2006            
1. 26.2.2006 Blažice cesta 16km 57:55,4 10      
2. 2.4.2006 Čečehov cesta 21,1km 1:23:31 12      
3. 22.4.2006 Michalovce maratón 42,2km 2:35:57 1   23  
4. 30.4.2006 Rudník cesta 10 km 34:56,7 5      
5. 1.5.2006 Peč.Nová Ves cesta 18 km 0:59:09 4      
6. 7.5.2006 Slov.Kajňa cesta 10 km 0:33:21 3      
7. 8.5.2006 Humenné kros 4,8km 17:38 1      
8. 21.5.2006 Toruň /Poľsko/ maratón 42,2km 2:34:28 5   24  
9. 28.5.2006 Tovarné cesta 12,5km 41:56:00 3      
10. 4.6.2006 Vranov n/Topľ. cesta 10km 33:58:00 6      
11. 10.6.2006 Čadca maratón 42,2km 2:29:44 1   25  
12. 18.6.2006 Podolínec maratón 42,2km 2:41:47 3   26  
13. 15.7.2006 Rem.Hámre cesta 20km 1:15:52 3      
14. 30.7.2006 Strážske cesta 12km 0:41:26 1      
15. 6.8.2006 Klokočov cesta 5km 17:39 3      
16. 20.8.2006 Slov.Kajňa cesta 21,1km 1:22:46 1      
17. 2.9.2006 N.M.N.V maratón 42,2km 2:39:46 3   27  
18. 9.9.2006 V.Kapušany cesta 15km 0:51:36 3      
19. 16.9.2006 Jusk.Voľa pretek 7,8km 28:31,0 5      
20. 24.9.2006 Ostrava maratón 42,2km vzdal 5   -      
21. 1.10.2006 Košice maratón 42,2km 2:49:51 41   28  
22. 14.10.2006 Trnava maraton 42,2km 2:39:43 4   29  
23. 29.10.2006 N.Žipov cesta 10km 33:55,0 5      
24. 5.11.2006 Strážske cesta 6,6km 21:32,0 4      
25. 11.11.2006 Krosno cesta 7,7km 23:32,6 12      
26. 23.11.2006 Michalovce cesta 11km 40:54,0 7      
27. 9.12.2006 Bardejov cesta 7,8km 28:10,2 20      434
      2007            
1. 4.3.2007 Blažice cesta 16 km 52:57,9 4      
2. 18.3.2007 Sačurov cesta 15 km 49:46,0 2      
3. 1.4.2007 Bratislava maratón 42.2km 2:30:28 6   30  
4. 15.4.2007 Čečehov polmaratón 21,1km 1:14:52 3      
5. 21.4.2007 Michalovce maratón 42,2km 2:39:44 1   31  
6. 29.4.2007 Budimír polmaratón 21,1km 1:14:07 5      
7. 6.5.2007 Slov.Kajňa cesta 10 km 35:23,0 3      
8. 13.5.2007 N.Hrušov kros 7,5km 27:40,3 3      
9.   2.6.2007 P.Jazerá maratón 42,2km 2:42:03 6   32  
10. 17.6.2007 Podolínec maratón 42,2km 2:53 7   33  
11. 14.7.2007 Rem.Hámre cesta 20 km 1:16:06 6      
12. 29.7.2007 Strážske cesta 12 km 46:51,0 19      
13. 5.8.2007 Klokočov cesta 5 km 17:12,3 3      
14. 11.8.2007 Rajec maratón 42,2km 2:38:07 3   34  
15. 29.8.2007 Michalovce hodinovka 15,7km 1:00:00 5      
16. 1.9.2007 NMNV maratón 42,2km vzdal 6   -      
17. 7.10.2007 Košice MMM 42,2km 2:41:00 14   35  
18. 13.10.2007 Chlmec kopec 2,8 km 13:20 4      
19. 28.10.2007 N.Žipov cesta 10 km 0:35:53 7      
20. 4.11.2007 Strážske cesta 6,6 km 21:59,0 11      
21. 31.12.2007 Horovce cesta 10km 39:30,0 18      455
      2008            
1. 29.3.2008 Humenné kros 4,5km 16:20,0 4      
2. 30.3.2008 Sačurov cesta 15km 54:33,0 9      
3.   19.4.2008 Michalovce maratón 42,2km 2:41:48 1   36  
4. 4.5.2008 Slov.Kajňa cesta 10 km 34:41,0 7      
5. 10.5.2008 V.Nemecké cesta 10 km 36:58,0 2      
6. 31.5.2008 Plitvice maraton 42,2km 3:18:24 12   37  
7. 15.6.2008 V.Šebastová cesta 15,4km 55:49,0 6      
8. 22.6.2008 Podolínec-Rytro maratón 42,2km 2:52:55 4   38  
9. 5.7.2008 Rem.Hámre cesta 20 km 1:14:21 7      
10. 12.7.2008 Medzev cesta 21,1km 1:20:23 3      
11. 15.9.2008 Michalovce hodinovka 16km 1:00:00 4      
12. 5.10.2008 Košice MMM 42,2km 3:22:40 158   39  
13. 25.10.2008 Chlmec kopec 3,5km 18:57 4      
14. 26.10.2008 N.Žipov cesta 10km 37:57,0 18      
15. 8.11.2008 L.Mikuláš maratón 42,2km 2:43:59 2   40  
16. 9.11.2008 Strážske cesta 6,6km 22:40,0 20      471
      2009            
  Dátum miesto pretek trať čas por. por.kat. poč.mar. celkom
1. 15.3.2009 Sačurov cesta 15 km 0:52:55 hod 9 3    
2. 21.3.2009 Košice cesta 21,1km 1:17:56 hod. 2 2    
3. 22.3.2009 Ptičie cesta 6,7km 0:23:24 hod. 7 2    
4. 29.3.2009 Bratislava maratón 42,2km 2:32:08 hod. 4 1 41  
5. 5.4.2009 Kysak cesta 21,1km 1:15:12 hod. 3 1    
6. 19.4.2009  Budimír cesta 21,1km 1:19:48 hod.     15 7    
7. 1.5.2009  Michalovce maratón 42,2km 2:44:46 hod.     2 1 42  
8. 23.5.2009  Vranov n/Topľ. cesta 10 km 0:34:31 hod.       8 3    
9. 24.5.2009  Vyšná Myšľa cesta 10 km 0:36:23 hod.     3 1    
10. 21.6.2009  Podolínec maratón 42,2km 2:34:52 hod.     4 2 43  
11.   28.6.2009  Košice cesta 10 km 0:35:30 hod.     2 1    
12.   12.7.2009  Štrba cesta 31,4km 2:05:20 hod.     18 9    
13. 2.8.2009  Klokočov cesta 5 km 0:18:18 hod.     13 3    
14. 1.9.2009  Kamienka cesta 16 km 1:04:02 hod.     5 2    
15. 6.9.2009  Svidník cesta 20 km 1:14:28 hod.       24 8    
16. 4.10.2009  Košice maratón 42,2km 2:49:25 hod.       23 7 44  
17. 10.10.2009  Chlmec kopec 3,5 km 0:18:45 hod.     7 3    
18. 17.10.2009  Červený Kláštor cesta 18km 1:06:01 hod.     1 1    
19. 25.10.2009  Nižný Žipov cesta 10 km 0:36:32 hod.     16 4   490

 

      R O K    2 0 1 0            
P.č. Dátum Miesto Pretek Trať Výkon               Por. Por.kat. Poč.mar. celkom
1. 7.3.2010 Blažice Zimný beh Olšavskou dolinou 16 km 0:53:06 hod.        7 1    
2. 20.3.2010  Košice Furčianský maratón  21,1km 1:16:35 hod.      1 1štafeta    
3. 21.3.2010 Ptičie Beh vtáčím údolím 6,7 km 0:22:32 hod.         3 1    
4. 28.3.2010 Bratislava ČSOB City maratón 42,2 km 25km-vzdané - -    
5. 25.4.2010 Budimír Budimírsky polmaratón 21,1 km 1:19:23 hod.         10 4    
6. 1.5.2010 Michalovce Podvihorlatský maratón 42,2 km 2:50:11 hod.       2 2 45  
7. 30.5.2010 Tovarné Beh vďaky 12,5 km 0:49:45 hod.       8 2    
8. 15.7.2010 Nyiregyháza ME - veteránov 10 km 0:38:24 hod.       8 8    
9. 17.7.2010 Remetské Hámre Hámorská dvadsiatka 20 km 1:21:14 hod.       3 3    
10. 18.7.2010 Banské Bančanská desiatka 10 km 0:40:14 hod.       22 8    
11. 24.7.2010 Nyiregyháza ME - veteránov 42,2 km 2:51:14 hod.       7 2 46  
12. 1.8.2010 Klokočov Klokočovská päťka 5 km 0:18:32 hod.      19 6    
13. 14.8.2010 Rajec Rajecký maratón 42,2 km 2:50:28 hod.     7 5 47  
13. 3.10.2010 Košice MMM - minimaratón 4,2 km  bez merania ? ?    
14. 24.10.2010 Nižný Žipov Žipovská desiatka 10 km 0:37:43 hod.     18 6    
15. 26.11.2010 Michalovce Matičný beh 11,4 km 0:44:47 hod.     17 6    
16. 29.12.2010 Humenné Silvestrovský beh 5 km 0:20:20 hod.     11 5    
17. 31.12.2010 Horovce Silvestrovský beh 10 km 0:40:25 hod.     18 7   507

 

TOPlist